Pozycjonowanie

Oprócz popularnych form reklamy w internecie dla naszej strony takich jak mailing czy reklama banerowa ważnym elementem, który znacznie zwiększa prestiż i oglądalność strony jest proces pozycjonowania strony. .

Więcej...

Optymalizacja

Optymalizacja strony jest procesem, dzięki, któremu możemy ułatwić indeksację naszego serwisu w wyszukiwarce robotom. Proces optymalizacji polega na odpowiednim przystosowaniu strony do wymogów wyszukiwarki.

Więcej...

Presell Pages

Jednym z najbardziej rozpowszechnianych sposobów na zdobywanie linków pozycjonujących d o stron są blogi Presell Pages. Pozwalają one na rejestracje użytkowników, którzy mogą publikować swoje artykuły tematyczne umieszczają w treści odpowiednie linki.

Zazwyczaj blogi Presell Pages oparte są skrypt Wordpress, głównie ze względu na to, że świetnie się do tego nadaje a na dodatek jest darmowy. Blogi te zazwyczaj maja otwarty dostęp i każdy może się w nich zarejestrować i dodawać zgodne z regulaminem artykuły. Oprócz otwartych istnieje grupa zamkniętych blogów, w której pisują tylko zarejestrowani użytkownicy. Płatne Presell Pages to rzadkość w Polsce, jednak i takie zaczynają się pojawiać głownie za sprawą innego skryptu dedykowanemu właśnie idei Presell Pages, czyli PremiumPAGE.

Dodawanie artykułów do Presell Pages nie powinno stanowić problemów. Należy zwracać uwagę na regulamin danego blogu, w którym przeważnie widnieją zapiski o tym, aby artykuł posiadał minimalna wymaganą ilość znaków (zwykle jest to 1000) oraz maksymalną dozwoloną ilość linków wychodzących (przeważnie 3).

Należy pamiętać, aby do każdego z osobna blogu Presell Pages dodawać u unikalne i inne artykuły. Jak może wiele osób wie w pozycjonerskim świecie panuje moda na to aby artykuły do Presell Page, były tanie, a to znaczy , że nie ma w nich zbyt dużo wartościowej treści, przeważnie znajdziemy w nich przysłowiowe lanie wody, byle by tylko znalazły się w nich frazy kluczowe na które pozycjonujemy naszą stronę.