Gdzie wyekspediować dzieciaki na wypoczynek?

Czy myślicie często o tym, do którego zakątka wasze dzieci mogą udać się żeby mieć bezpieczne i pełne przygód ferie? Rodzice często nie do końca mają pojęcie gdzie dokładnie ich milusińscy będą mogły wypoczywać i wybornie się bawić mając dużo sił. Wyjazdy kolonijne często zaplanowane przez szkoły mogą być udanym wyjściem. Jednakowoż zależy nam aby nasze dzieci również nauczyły się czegoś podczas pobytu na wakacjach. W związku z tym zachęcamy rodziców do wyprawienia dzieci na wakacje do zielonej szkoły w górach.

Chwilowo może to powodować sprzeciw naszych dzieci, gdyż martwią się pod pojęciem zielona szkoła znajduje się nużąca edukacja przyrodnicza. Jednak nim minie jeden dzień stwierdzą, że to najlepsze wczasy ich życia.
łąki

Bieszczady są miejscem stworzonym dla dla dzieciaków

Najfajniejszym regionem do spędzania czasu są nasze położone na wschodzie kraju góry. Jest to pasmo gór leżące w Karpatach Wschodnich. Zwiedzających nie bywa tu wiele, co z pewnością jest ważną dodatnią stroną Bieszczadów. Otaczająca przyroda i wspaniałe widoki sprawią, że ferie na łonie natury będą najfajniejsze.Zielone szkoły wyróżniają się dużym popytem pośród wychowawców, gdyż tam można doznać przygód i tym samym poznać wielu istotnych faktów. Edukacja i gra na świeżym powietrzu to dobry sposób na poznanie istotnych szczegółów, jakie zostaną wykorzystane w szkole. Karpaty Wschodnie oferują od groma urozmaiceń a sąsiadowanie z Ukrainą i Słowacją umożliwi podróżowanie. Gdyż organizowanie wyjazdów do innych krajów dostarczy dodatkowych przeżyć.
szczyty górskie

W jakim miejscu zdecydować się wakacje

Ośrodek www.zielonapolana.com.pl/zielone_szkoly.php proponuje wakacje w zielonej szkole w bieszczadzkich górach. Mogą z niej skorzystać młodzi ludzie w różnym wieku. Ośrodek wypoczynkowy usytuowany jest w Parku Krajobrazowym Dolina Sanu, który często jest nazywany wrota Beskidów. Nasze pociechy odpoczną a dodatkowo nauczą się co nieco na temat otaczającej przyrody. Co więcej będą również miały okazję rzadkie rodzaje ze świata zwierząt i roślin. Zielone szkoły oferowane w OW Zielona Polana przyczynią się do tego, że dzieci przeżyją wczasy wypełnione atrakcjami i urozmaicone. Rodzice tymczasem mogą być przeświadczeni, że dzieci są w dobrych rękach i bezpieczne. W granicach ośrodka znajdują się place do gier, pływalnia a także rozmaite pola do gry w piłkę. Niewątpliwą dodatnią cechą parku w Dolinie Sanu jest rzadka piętrowa strefa flory i obecność bardzo starych drzew buczynowych a dodatkowo duża liczba cieków wodnych. Dzieciaki będą mogły podróżować leśną ciuchcią, co pozwoli na zobaczenie pełnych uroku widoków. Zielona szkoła i Bieszczady wydaje się dogodnym połączeniem. Gdyż ani jedno miejsce nie zapewni tak licznych magicznych wspomnień oraz sprawi, że nasze dzieci będą pragnęły do tego miejsca przyjeżdżać co roku.